Senior PHP Developer

Full-stack developer s orientáciou na OOP a znalosťou zabehnutých frameworkov.

Viac o pozícií
Koho hľadáme?

Hľadáme pokročilejšieho full-stack programátora. Niekoho, kto má skúsenosti s akýmkoľvek PHP frameworkom (ideálne Symfony, prípadne Laravel alebo iné). Potrebujeme človeka so zodpovedným prístupom a schopnosťou pozerať sa na riešenia v širšej perspektíve.

Náplňou tvojej práce bude

Code review aktuálnych ale aj nových riešení
Analýza a návrh optimálneho riešenia pre nové projekty. (Budeš môcť sám navrhnúť optimálny technologický stack pripravovaného riešenia)
Diagnostika a riešenie technických problémov
Testovanie a odstraňovanie bugov (príprava automatizovaných testov)
Výber vhodnej technológie s dôrazom na future-proof a scale-proof
Spolupráca s ostatnými developermi z nášho tímu a taktiež s projektovým managerom
Okrem komplexných zadaní sa budeš často podielať na operatívnych úlohách (servis, drobné vylepšenia a nové features pre našich klientov)

Požiadavky

Dokonalá znalosť PHP
Práca s verzovacím systémom (GIT, BitBucket)
Skúsenosti s Redis, Elasticsearch výhodou
Znalosť MySQL, PostgreSQL, MariaDB
Znalosť API (REST, GraphQL)
Ochota učiť sa nové technológie, zdokonaľovať svoje procesy a zlepšovať svoju produktivitu
Aktívne sa zapájať do riešení, prinášať vlastné nápady a myšlienky do vývojového procesu

Naše benefity
Prečo pracovať u nás?

Priateľská atmosféra

Poznáš človeka, ktorý sa teší do práce? My ich máme plný kancel. Pozitívnou energiou ťa nabijeme aj v tie najškaredšie pondelky.

Zaujímaví klienti

Budeš súčasťou skvelých projektov. Svoju dôveru nám zverili skvelí klienti s perspektívnymi projektami medzinárodnej úrovne.

Pracovná variabilita

Radi spolupracujeme, a preto do partie hľadáme interného človeka. Občasný home office je však samozrejmosťou.

Kariérny rast

Možno je to klišé, ale je to pravda. Radi ťa podporíme v internom aj externom vzdelávaní, čo sa samozrejme odrazí aj na tvojom ohodnotení.

Čo ti ponúkame?

Vlastný Apple laptop aj na súkromné účely
Vzdelávanie priamo u nás aj mimo nás – radi ti preplatíme vzdelávacie aktivity ako školenia, workshopy či konferencie
Naozaj zaujímavé projekty – od úspešných lokálnych firiem až po medzinárodné e-shopy
Priestor na realizáciu aj mimo svojej pozície
Uvoľnenú atmosféru v našom office
Homeoffice a sick days
Firemné akcie, teambuildingy a grilovačky

Plat

Adekvátne ohodnotenie podľa tvojich skúseností (15-25€ / hod.)