Copywriter

Junior / Mid copywriter, ktorý rozumie SEO a píše s citom a perfektnou gramatikou.

Viac o pozícií
Koho hľadáme?

Rád / Rada si zabrainstormuješ nad kreatívnym claimom, napíšeš vyšperkovaný blog, alebo potrápiš hlavu nad odborným textom? Pokiaľ píšeš s radosťou, dokážeš správne používať kľúčové slová a máš aspoň štipku strategického myslenia, si náš človek. Hľadáme (ideálne) mid copywritera, ktorý sa nestratí v analýze kľúčových slov a vykresá z nej pozíciu v TOP 3 na Googli.

Náplňou tvojej práce bude

Príprava content stratégie
Obsahová aj vizuálna príprava odborných článkov a blogov
Tvorba popisov produktov a kategórií, obsahu pre landing pages
Tvorba textov pre webové stránky
Optimalizácia a obsahová úprava webov z pohľadu SEO
Korektúry existujúcich textov
Ideamaking a príprava obsahovej stránky online aj offline kampaní
Práca s analýzou kľúčových slov

Požiadavky

Perfektná gramatika a štylistika
Skúsenosti s tvorbou webových textov
Znalosť SEO a špecifík textu pre online
Kritické myslenie, čítanie s porozumením a komunikačné zručnosti
Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
Excelentná práca so zdrojmi
Zmysel pre detail, zodpovednosť, pozitívne nastavenie voči práci aj kolegom
Chuť učiť sa nové veci – budeš pracovať na rôznych témach, v ktorých by si sa mal / mala hýbať ako ryba vo vode
Predošlé skúsenosti z pozície copywriter / content manager – pokiaľ však s copy iba začínaš, prípadne máš za sebou len pár projektov, neboj sa nám napísať. Ak ukážeš svoju šikovnosť, veľmi radi ťa privítame medzi nami aj na pozícii junior copywriter
Výhodou: základy Photoshopu, skúsenosti s prácou vo WordPress, znalosť práce s nástrojmi ako Collabim, MarketingMiner, Ahrefs, SearchConsole a pod.

Naše benefity
Prečo pracovať u nás?

Priateľská atmosféra

Poznáš človeka, ktorý sa teší do práce? My ich máme plný kancel. Pozitívnou energiou ťa nabijeme aj v tie najškaredšie pondelky.

Zaujímaví klienti

Budeš súčasťou skvelých projektov. Svoju dôveru nám zverili skvelí klienti s perspektívnymi projektami medzinárodnej úrovne.

Pracovná variabilita

Radi spolupracujeme, a preto do partie hľadáme interného človeka. Občasný home office je však samozrejmosťou.

Kariérny rast

Možno je to klišé, ale je to pravda. Radi ťa podporíme v internom aj externom vzdelávaní, čo sa samozrejme odrazí aj na tvojom ohodnotení.

Čo ti ponúkame?

Vlastný Apple laptop aj na súkromné účely
Vzdelávanie priamo u nás aj mimo nás – radi ti preplatíme vzdelávacie aktivity ako školenia, workshopy či konferencie
Naozaj zaujímavé projekty – od úspešných lokálnych firiem až po medzinárodné e-shopy
Priestor na realizáciu aj mimo svojej pozície
Uvoľnenú atmosféru v našom office
Homeoffice a sick days
Firemné akcie, teambuildingy a grilovačky

Plat

Adekvátne ohodnotenie podľa tvojich skúseností od 800 do 1800 € (junior – mid)